• Güzelyalı Mah. 81052 Sk. İntur Apt. No:5/1 Çukurova / ADANA
HİZMETLERİMİZ
UYGULAMALI YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİMLERİ
 
15.05.2013 tarih ve 28648 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmeliğe göre, yüksekte çalışanlara oluşabilecek riskler ve bunlardan kaçınma yolları ile güvenli çalışma yöntemleri konularında uygulamalı eğitim verilmesi zorunludur.
 
Bu doğrultuda, uzman ve konularında deneyimli ORAK EĞİTİM SAĞLIK DANIŞMANLIK eğitmenleri tarafından, ilgili Yönetmelik hükümlerine uygun olarak eğitim programı hazırlanmakta, çalışanlara teorik ve uygulamalı olarak eğitim verilmektedir.

Yüksekte çalışma eğitimi; Industrial Rope Access Trade Association (IRATA LEVEL 3) sertifikalı eğitmenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
 
Eğitime katılan çalışanlara, 15.05.2013 tarih ve 28648 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren  ‘Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik’e uygun olarak 16 Saatlik Eğitim Katılım Belgesi düzenlenmekte ve hemen eğitim sonrası firmalara teslim edilmektedir.
 
Merkez - ADANA
 
 
Şube- İstanbul
 
 
Şube - Bitlis
 
 
 
BİZİ TAKİP EDİN !        
Orak Akademi © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.